Prizepool:

1. miesto: 200€
2. miesto: 100€
3. miesto: 50€

Každý účastník turnaja v hre NHL na podujatí Y-Games je povinný priebežne sledovať túto stránku a riadiť sa nasledovnými pravidlami. Ktokoľvek, kto sa registruje do hry NHL na podujatí Orange            Y-Games 2.0  automaticky súhlasí s týmito pravidlami a potvrdzuje, že si ich prečítal a rozumel im.

Pravidlá sa pred turnajom aj v priebehu turnaja môžu meniť a upravovať podľa potrieb organizátorov. Každý zúčastnený sa zaväzuje počúvať a dodržiavať pokyny organizátora hernej sekcie NHL na podujatí Y-Games.

1VS1

Súperi budú hrať 1-1 (jeden proti jednému), – hráči si na každý zápas vyberajú ľubovoľný tím okrem All Stars a môžu si tímy počas turnaja takticky meniť – nemusia hrať s vopred zvoleným tímom po celú dĺžku turnaja – hrá sa na dvoch televízoroch ( ONLINE- KAŽDÝ HRÁČ JE DOMÁCI).

BODOVÝ SYSTÉM

výhra: 2 b

prehra : 0 b

prehra v predĺžení : 1 b

Všetky zápasy sa hrajú podla herných pravidiel NHL predĺženie 3na3 a potom nájazdy.

HERNÉ NASTAVENIA

dĺžka tretiny 5 minút pravidlá NHL herný štýl: FULL SIM a obtiažnosť: All – Star !

kamera: dynamic high (v prípade zhody oboch hrajúcich hráčov možná zmena kamery)

nastavenie ovládača: ľubovoľné

V prípade nečakaných situácií rozhoduje o ďalšom postupe hlavný turnajový rozhodca na mieste.

Hrá sa NHL 18  na XBOX ONE !!!!

FORMÁT TURNAJA

Skupiny budú rovnomerne vytvorené podľa počtu prihlásených hráčov. To môže ovplyvniť aj počet hráčov postupujúcich do vyraďovacej fázy, množstvo zápasov potrebných na postup a podobne.