1. miesto:
2. miesto:
3. miesto:

HRACÍ SYSTÉM
Každý hráč je povinný zahlásiť svoju prítomnosť u admina od 08:00 do 08:45 . Hráči ktorí neprídu včas budú z turnaja diskvalifikovaní.
Hrať sa bude na 8 konzolách Xbox One pripojených na LCD televízory.
Maximálny počet hráčov je 64.

ČASOVÝ HARMONOGRAM
08:00 – 08:45   zapísanie všetkých hráčov, rozdelenie skupín a organizačné informácie
09:00 – 16:00   štart zápasov v skupinovej fáze (28 zápasov na každej konzole)

Úroveň obtiažnosti – Legendární
Kamera – Východzí (po dohode oboch hráčov je možná zmena)
Nastavenie ovládača – Ľubovoľné
Bránenie – Taktické

SKUPINOVÁ FÁZA
Hráči budú rozdelení do 8 skupín po 8 hráčoch.
V skupine bude hrať každý s každým, zápas sa môže skončiť aj remízou.
Výhra = 3 body, Remíza = 1 bod, Prehra = 0 bodov.

PLAY – OFF
Do play off postupujú 4 hráči z každej skupiny.
Systém zadeľovania dvojíc do play off bude nasledovný :
1. hráč zo skupiny bude hrať so 4. hráčom z inej skupiny, 2. hráč s 3. hráčom atď.
Zápasy ktoré sa uskutočnia v kolách 32-finále, 16- finále, 8- finále a 1/4-finále sa budú hrať na 1 víťazný zápas.
Semifinále a Finále sa bude hrať na 2 zápasy, štýl Ligy Majstrov (na odvetu), v menu sa po zápase zvolí možnosť hrať zápas druhého kola.
Hráč ktorý sa lepšie umiestnil v skupine má možnosť výberu domáceho prostredia. V každom ďalšom kole má možnosť výberu domáceho prostredia ten hráč, ktorý má lepší rozdiel skóre z predošlého dvojzápasu. Ak nastane zhoda, admin rozhodne hodom mince.
Zápasy v play off budú mať zhodné nastavenia ako zápasy v skupinách s rozdielom, že polčas sa bude hrať 6 minút.

VÝBER MUŽSTIEV
Hráč si môže vybrať tím v rámci všetkých líg, OKREM národných mužstiev a výberových tímov.

Hráč môže ľubovoľne strategicky meniť tímy počas turnaja – NIE SÚ POVINNÍ hrať s vopred zvoleným tímom po celý čas.

UPOZORNENIE
Doporučujeme hráčom doniesť si vlastné joysticky, ktoré si musia však po každom zápase z konzoly ODHLÁSIŤ, aby nedošlo ku zbytočnému prerušeniam chodu zápasov. Taktiež si môžu hráči priniesť i vlastné slúchadlá.
KAŽDÝ HRÁČ je POVINNÝ byť prítomný na svojom stanovišti 5 minút pred začiatkom zápasu. Ak sa v priebehu 10 minút hráč nedostaví, automaticky sa zápas KONTUMUJE v prospech hráča ktorý je PRÍTOMNÝ.
HRÁČ je POVINNÝ zapísať výsledok ukončeného skupinového zápasu na papier umiestnený pri každej konzole. V play- off sa výsledky budú nahlasovať priamo adminovi, prípadne zástupcovi admina v prípade neprítomnosti hlavného admina.