Y-Games

esport tournament

1-3.6.2018

refinery gallery - BRATISLAVA

NHL

[archívny príspevok]

Každý účastník turnaja v hre NHL na podujatí Y-Games je povinný priebežne sledovať túto stránku a riadiť sa nasledovnými pravidlami. Ktokoľvek, kto sa registruje do hry NHL na podujatí Y-Games automaticky súhlasí s týmito pravidlami a potvrdzuje, že si ich prečítal a rozumel im. Pravidlá sa pred turnajom aj v priebehu turnaja môžu meniť a upravovať podľa potrieb organizátorov. Každý zúčastnený sa zaväzuje počúvať a dodržiavať pokyny organizátora hernej sekcie NHL na podujatí Y-Games.

– 1vs1

Súperi budú hrať 1-1 (jeden proti jednému), v prípade ak by mal niekto záujem hrať, je potreba si priniesť vlastný ovládač
spôsobom 2-1 (dvaja proti jednému),
– hráči si na každý zápas vyberajú ľubovoľný tím a môžu tímy počas turnaja takticky meniť – nemusia hrať s vopred zvoleným tímom po celú dĺžku turnaja
– výber domáceho/hosťujúceho prostredia pomocou klasického losovania

Bodový systém

– výhra: 2b
remíza: 1b
– v základných skupinách sa nepredlžuje
– v eliminačnom pavúku sa hrá playoff mode to znamená, predĺženie má dĺžku jednej tretiny

Herné nastavenia

  • dĺžka tretiny 4 minúty (zápas o 1. a 3. miesto – dĺžka tretiny 5 minút)
  • pravidlá NHL
  • herný štýl: SIMULÁCIA
  • kamera: dynamic high (v prípade zhody oboch hrajúcich hráčov možná zmena kamery)
  • nastavenie ovládača: ľubovoľné
  • V prípade nečakaných situácií rozhoduje o ďalšom postupe hlavný turnajový rozhodca na mieste.
  • Počet pripravených konzol: 3

Formát turnaja

Všetci hráči budú rozdelení do náhodných skupín. Na začiatku turnaja sa odohrá skupinová fáza. Na základe dosiahnutých bodov v zápasoch, ktoré hráči odohrali v skupinovej fáze, postúpia do vyraďovacej fázy.
Play-off je rozdelené na Winner Bracket a Looser Bracket. WB sa hrá systémom BO3 teda na 2 víťazné zápasy. Hráč ktorý vo WB prehrá padá do LB ktorý sa hrá systémom BO1.
Víťaz LB potom postúpi do Grand finále, kde bude hrať proti víťazovi z WB. V tomto Grand finále má víťaz WB výhodu 1 vyhratého zápasu čiže vedie 1-0.
Presný počet skupín, zápasov a hracích konzol bude závisieť od počtu prihlásených hráčov. Maximálna kapacita turnaja je 64 hráčov.
V prípade naplnenia celej kapacity by bolo 8 skupín po 8 hráčov. Do vyraďovacej fázy by postúpili 4.
Rozdelenie tímov do skupín a pavúka Vám budú zaslané mailom, minimálne 4 dni pred turnajom, aby si to každý mohol v kľude skontrolovať.
V deň turnaja bude presný časový harmonogram kto s kým a na ktorej konzole bude hrať. Výsledky a harmonogram zápasov budú online. 🙂
Streamovanie zápasov počas turnaja je zakázané a môže viesť k diskvalifikácii.

Kontakt

nhl@ygames.sk

Turnaj v NHL podporujú

progamingshop.sk_logo_02LenovoGen

( Prečítané 2120 krát)