Y-Games

esport tournament

1-3.6.2018

refinery gallery - BRATISLAVA

DOTA 2

[archívny príspevok]
Vážení fanúšikovia, vzhľadom na obrovský záujem a predchádzajúce dva vypredané turnaje sme sa rozhodli, že od pondelka 23.02.2015 prebieha registrácia tímov do online kvalifikácie.

REGISTRÁCIA SPUSTENÁ

Následne je nutné sa registrovať aj do systému Battlefy!
Heslo do Battlefy turnaja: ygames2015

Dátum(event): 21. 03. 2015

Formát turnaja

Maximálny počet tímov, ktoré sa môžu zapojiť do online kvalifikácie je 32. Systém ich rozdelí do 4 skupín (A-D) po 8 tímov. Hráči oboch tímov sa dohodnú na termíne, kedy to obom tímom vyhovuje, odohrajú zápas a zadajú výsledok (Súčet zabití za svoj tím) do systému na tejto stránke. Výsledky si vedia hráči zapisovať svojpomocne po prihlásení sa do Battlefy.

Hrať sa môže začať po zaplatení registračného poplatku a podľa rozpisu v časti kvalifikácia.

Kvalifikácia

Každý hrá s každým, systémom Bo1. Kvalifikácia prebieha najneskôr do 19.03.2015 alebo, kým každý neodohrá všetky hry. Prvé tri tímy minulého ročníka dostávajú do kvalifikácie 3 bonusové body. Z každej skupiny A až D postupujú priamo do hlavného eventu v sobotu 21.03 prvé 3 tímy (spolu 12).

-Wildcard

Ďalšie 3 tímy v poradí, t.j. 4.-6. miesto v každej skupine, majú šancu hrať na hlavnom evente o 3x wildcard, systémom jednoduchej eliminácie Bo1.
Zvyšné tímy t.j. 7. a 8. miesto z každej skupiny nepostupuje ďalej a z turnaja vypadáva(samozrejme sa môžu prísť pozrieť na turnaj a majú nárok na uvítací balíček).
Jedna wildcard pre celý tím je voľná a bude sa o ňu súťažiť počas celej kvalifikácie (najväčší rozdiel medzi všetkými zbitiami ancient vs. dire v jednej hre). Ak wildcard vyhrá tím, ktorý sa už nachádza v hlavnej súťaži, tak sa priradí druhému v poradí atď…

Hlavný event sa bude hrať v sobotu 21.03.2015 a dokopy sa môžete tešiť na 34 hier (+28 hier kvalifikácie). Predpokladaný čas hlavného eventu je v sobotu od 9:00 do 22:00.

Pravidlá

Server sa vždy zakladá daným spôsobom: Play – Create Lobby – Edit Settings – Lobby Password (heslo bude pre vsetkych: ygames2015) – Herný mód = CM(Captains Mode) – Cheaty (Nie) – Diváci (Áno) – Verzia (turnaj) Dota TV Delay = 10seconds – Umiestnenie serveru (EUROPA)

V prípade výpadku elektrického alebo internetového pripojenia sa hra obnoví zo zálohy, ktorá sa vytvára automaticky každých 5min. Výber zálohy bude určený organizátorom, po dohode s oboma tímami.

Ceny

1. miesto: 5x herná klávesnica, 5x Far Cry 4 (PC), 5x tričko, 5x kľúčenka, 5x medaila
2. miesto: 5x herná myš, 5x navigácia Sygic, 5x kľúčenka, 5x figúrka, 5x medaila
3. miesto: 5x ESET antivírus, 5x podložka pod myš, 5x tričko, 5x kľúčenka, 5x figúrky, 5x medaila

+Všetci hráči dostanú štartovací balíček na začiatku turnaja

Kontakt

dota@y-games.sk

 

 

 

( Prečítané 2541 krát)