Y-Games

esport tournament

1-3.6.2018

refinery gallery - BRATISLAVA

Fifa 2014

[archívny príspevok]

Pravidlá

Hra FIFA 2014 sa bude hrať na dvoch konzolách PS3 štýlom jeden proti jednému. Hra bude premietaná na dve veľké plátna. Každý hráč si môže vybrať vlastný tím, s ktorým bude hrať, ale počas hry si svoj tím nemôže meniť (musí s ním zotrvať celý turnaj). Jeden tím si môžu vybrať aj viacerí súťažiaci.

Každý zápas bude trvať 10 minút. Vo vyraďovacej fáze bude v prípade remízy predĺženie a ak sa ani napriek tomu nerozhodne, nasledujú penalty.
Ak sa hráč nedostaví na zápas, prípadne bude meškať viac ako 5 minút bez toho, aby to vopred telefonicky, mailom prípadne formou sms oznámil, bude diskvalifikovaný. Hráč môže tiež svoje meškanie vopred oznámiť vedúcemu hry na turnaji.

Prosíme každého hráča nech sa na turnaj dostaví presne o 9:00, maximálne najneskôr o 9:30 z dôvodu úvodného žrebovania do skupín. V prípade meškania alebo neúčasti je potrebné organizátora informovať.

Štruktúra hry!!!

Prihlásilo sa 22 hráčov. O 9.00 bude úvodné žrebovanie do dvoch skupín A,B. Každý hráč si náhodne zahrá 4 zápasy, keďže z časových dôvodov nie je možné, aby hral zápas každý s každým. Bodovanie je asi každému, minimálne futbalistom, jasné: víťazstvo=3 body, remíza=1 bod, prehra=0 bodov.
Na základe bodov sa zostaví tabuľka, kde bude relevantné aj skóre v prípade rovnakého počtu bodov. Z každej skupiny postúpia prví štyria. Ak by mal niekto rovnaký počet bodov aj skóre, rozhodne vzájomný zápas ktorý spolu odohrali, prípadne ak proti sebe nehrali, tak odohrajú. Ak by nastala situácia kedy by mali rovnaký počet bodov aj skóre viacerí súťažiaci, budú sa kopať len jedenástky.
Po postupe štyroch najlepších z oboch skupín sa bude hrať štvrťfinále. Prvý zo skupiny A si zahrá so štvrtým zo skupiny B a druhý zo skupiny A s tretím zo skupiny B. Na druhej strane prvý z B so štvrtým z A a druhý z B s tretím z A. V semifinále si zahrá Víťaz zápasu 1A-4B s víťazom zápasu 2A-3B a zrkadlovo víťaz zápasu 1B-4A s víťazom zápasu 2B-3A.
Víťazi týchto dvoch duelov sa stretnú vo finále.

Kontakt

fifa2014@y-games.sk

( Prečítané 1031 krát)