Y-Games

esport tournament

1-3.6.2018

refinery gallery - BRATISLAVA

HearthStone

[archívny príspevok]

Výhercovia HearthStone turnaja 2014:

1. Miesto -> Pharox

2. Miesto -> Kemachi

3. Miesto -> Heredix

Stav finále: 1.hra  Heredix 0:3 Kemachi   2.hra Heredix 1:3 Pharox   3. hra Pharox 3:2 Kemachi

“what to do…” fotka z nezabudnuteľného finále

20141018_194853

Pri finálnej hre Pharox 3:2 Kemachi by sa napätie v okolí hráčskeho stola dalo krájať.

 

HearhStone herný pavúk:

HS pavuk web

Pravidlá:

Každý hráč si na začiatku turnaja vyberie štyroch hrdinov, s ktorými bude chcieť hrať. Jedného z týchto hrdinov mu následne môže súper zabanovať a viac ho už nesmie počas zápasu použiť.
Zápasy sa budú hrať systémom BO3 (Best-of-Three) po štvrťfinále (vrátane). Od semifinále sa systém zmení na BO5 (Best-of-Five). Všetky zápasy budú hrané ako Hero Elimination (“Last Hero Standing”) formát.

Hráč si vyberie hrdinu na prvú hru v zápase, víťaz hry bude pokračovať s hrdinom a s deckom (kartami) aj do ďalšej hry.

Porazený hráč nebude môcť použiť znovu toho istého hrdinu a ten istý deck (karty) s akým hral minulú hru, a to po dobu celého trvania zápasu. Prvý hráč ktorý vyhrá dve (BO3) alebo tri (BO5) hry bude víťazom zápasu.

Decky sa počas hry nesmú meniť!

Hrať bude 32 hráčov, ktorí sa rozdelia do dvoch tímov(A a B). Z každého tímu postúpia ďalej ôsmi hráči. Vypadnutí hrajú o záchranu. Zo skupiny o záchranu postúpi 8 hráčov, ktorí sa pridajú k postupujúcim hráčom zo základnej skupiny, takže vzniknú dva tímy po 12 hráčov ktorí budú bojovať o postup. Následne v každej skupine ostane 6 hráčov ktorý si zahrajú proti sebe. Z nich sa do semifinále dostane 6 hráčov, z ktorých po odohraní duelu vznikne víťazná trojka. Títo traja hráči si zahrajú proti sebe a podľa počtu výhier sa určí finálne poradie.

 

 

Kontakt

hs@y-games.sk

( Prečítané 1071 krát)