Y-Games

esport tournament

1-3.6.2018

refinery gallery - BRATISLAVA

Zmeny pre verejnosť

zmeny pre verejnosť
[archívny príspevok]

Ako sme sľúbili, ďalšia várka noviniek je tu. Tentokrát sa bude týkať verejnosti a divákov. Iste viete, že Y-Games nie je len turnaj, ale zároveň herná udalosť a preto sme si pre vás pripravili bohatý sprievodný program a rôzne atrakcie.

Zmeny v programe

Stage

V sobotu bude za asistencie nášho moderátora prebiehať sprievodný program, ktorý zahŕňa napríklad súťaž cosplay, vystúpenia , rozhovory s našimi hosťami a rôzne súťaže pre návštevníkov. Medzitým budete môcť sledovať živé prenosy z tých najzaujímavejších turnajových zápasov.

V nedeľu bude pódium vyhradené na finálové zápasy jednotlivých hier, kde spolu budeme môcť povzbudzovať našich favoritov. Záver turnaja vyplní odovzdávanie cien víťazom.

Stream

Ku každej turnajovej hre sme pripravili komentovaný live stream o ktorý sa postarajú Micák [LoL], Dev1 a Kuco [CS:GO], AR Studio [DOTA] a Wango [FIFA]. Na hlavnom pódiu samozrejme budeme prehrávať tie najzaujímavejšie zápasy zo všetkých hier. Streamy budú prehrávané na obrazovkách aj počas pódiových súťaží a programu. Samozrejmosťou je, že všetky komentované zápasy budete môcť naživo sledovať aj cez internet.

Chill Out Zóna

Celodenné sledovanie turnaja je len pre naozaj skalných fanúšikov a preto sme pre vás prichystali aj miesto plné zábavy pre odreagovanie a odpočinok. A verte, že sa nudiť nebudete! Naša Chill Out Zóna sa opäť neuveriteľne rozrástla. Okrem už tradičného Oculus Rift (okuliare pre virtuálnu realitu) či stolových hier sa môžete tešiť aj na Laser Game, tanečné súťaže v Just Dance 4, karaoke, závodné simulátory, turnaj v stolovom Warhammeri, a iné. Čakať na vás bude aj kútik so stolovými hrami od Funtastic. O pohodlie sa postarajú húpacie siete, sedacie vaky a rozšírená stravovacia časť, v ktorej sa bude nachádzať tematický cosplay bar Moxxi’s a Regalburger.

Ďalej sa budete môcť odfotiť a porozprávať s Cosplayermi alebo našimi hosťami, medzi ktorých patria aj Chris Bordáč, Gembler Don, či tanečná skupina Capoeira Oxumare Bratislava.

Novinkou bude aj náš Secret Shop, kde si môžete vybrať z veľkého množstva suvenírov, najmä zo sveta hier.

Costume party

V noci zo soboty na nedeľu sa môžete tešiť na skvelú párty s profesionálnym DJ I-ONE a jeho projektom Party Heroes.

Ostatné zmeny pre verejnosť

Možnosť prespať

Rozumieme, že nie všetci ste z Bratislavy, a s radosťou vám konečne poskytneme možnosť, uložiť si vaše osobné veci v šatni a prespať v telocvični na blízkej FEI STU. To všetko za symbolický poplatok 2€. Je však nutné priniesť si spacák/karimatku.

Vstupenky

Tento rok sme sa skutočne snažili vylepšiť program a vytvoriť udalosť, na ktorej sa naozaj zabavíte. Niektoré novinky však nie sú lacnou záležitosťou a boli sme nútení zaviesť malý vstupný poplatok pre verejnosť. Vstupenky si budete môcť kúpiť v predpredaji za 3€, alebo priamo na mieste za 5€. Za dvojdňový zážitok, sa to určite oplatí!

( Prečítané 2097 krát)